Cukrinių riaušių su bulvėmis krosnyje

Migdolų lapelė su bulvėmis yra nepriklausoma patiekalė, kuriai nereikia šoninių patiekalų ir gali būti tiekiama į bet kurį stalą.

Sudedamosios dalys

Aliaskos polackas – 700 g

Bulvės – 500 g

Morkos – 250 g

Svogūnai – 200 g

Augalinis aliejus – 60 ml

Grietinė (10 arba 15%) – 200-250 g

Druska – pagal skonį

Pipirai – skoniui

  • 114 kCal
  • 1 val 30 min.

Virimo procesas

Žuvies puodelis su bulvėmis gali užimti tinkamą vietą jūsų stalui. Iš paprastų ir nebrangių ingredientų galite lengvai paruošti skanų ir malonų patiekalų.

Norėdami paruošti miltų raugą su bulvėmis krosnyje, paruoškite sąraše nurodytus produktus.

Indai už pilvapės puodą su bulvėmis krosnyje

Keptuve užpilkite alyvą, pašildykite. Mes paskirstome svogūnus, supjaustytus vidutinio storio pusgysle. Kepti šiek tiek šilumos iki minkštos.

Skrudinkite svogūną

Į svogūnus supilkite morkas, tarkuotą ant didžiosios keptuvės. Kepkite 1-2 minutes, sumažinkite šilumą iki minimumo, uždenkite dangteliu ir troškinkite iki galo. Į gatavų daržovių pridėti druskos pagal skonį.

Įdėkite tarkuotą morką

Nulupkite uodegą ir pelekus pilkais. Žarnos, nepamirškite išimti juodo plėvelės. Tada mes nupjaukime žuvį ant filė, mes nepašaliname odos.

Valykite žuvį

Galutinė filė supjaustoma gabaliukais apie 2-3 cm. Įpilama šiek tiek druskos, sumaišoma.

Supjaustykite žuvį į gabalus

Supjaustytos bulvės supjaustytos plonais rutuliais.

Įdėkite bulves į vandenį

Kepimo forma yra sutepama nedideliu kiekiu augalinio aliejaus. Mes paskirstome supjaustytas bulves, podsalivaya kiekvieno sluoksnio.

Pabarstykite druska ir pipirais

Mėsos gabalėlius dedame ant bulvių sluoksnio. Pabarstykite druskos skoniu (nepamirškite, kad mes turime šiek tiek sūdytos žuvies) ir pipirų.

Įdėkite žuvį į bulves

Dabar paskleisk daržoves: svogūną ir morkas.

Įdėkite daržovių sluoksnį

Virtos iškeptos pudingo su grietine. Grietinėlę geriau liestis – 10 arba 15%.

Tepkite grietinę

Formą su užkandžiais sandariai uždaryta folija ir įdėti į iš anksto įkaitintą iki 200 laipsnių orkaitę vidutiniu lygiu. Po 30 minučių atsargiai atidarykite foliją ir patikrinkite, ar bulvės yra pasirengusios – nupjaukite peiliu. Jei bulvės vis dar drėgnos, toliau kepkite toliau. Mano tortas buvo paruoštas per 40 minučių. Pašaliname foliją ir grietinę supjaustome.

Krosnė iš sumaltos su bulvėmis krosnyje buvo sėkminga! Pasirodo šilta pilna vakarienė arba vakarienė iš šoninio patiekalo ir pagrindinio valgio.

Cukrinių troškinys su bulvėmis krosnyje

Добавить комментарий

*

− 4 = 4