Bir tencerede bir tüccar içinde tavuk ile çok çubuklu

Bir fast food, bir lezzetli ve lezzetli bir yemek bir tavuk ile bir tüccar şekilde karabuğday.

Malzemeler

Karabuğday – 200 gr

Kaynar su – 500 ml

Tavuk filetosu – 450 gr

Bitkisel yağ – 2 yemek kaşığı.

Havuç – 1 adet.

Ampul – 1 adet

Tuz ve biber – tatmak

Domates salçası – 2 çorba kaşığı.

Defne yaprağı – 2 adet.

  • 102 kCal
  • 30 dk.

Pişirme süreci

multivarka içinde tavuk Karabuğday esnaf herhangi bir çaba olmadan, ufalanan, kokulu ve lezzetli döner. Sen, ille fileto temiz değil tavuk karkasları herhangi bir bölümünü kullanmak baget, kanatlar, bacaklar, vb uyacak ve edebilirsiniz hububat eklenmesi sebze ve domates salçası ile eti kızartmak için gereken önce – o zaman hafif kızarana kaplı ve bir meyve suyu tutmak olacaktır. Bir tabak altına sokmaz onlar “lapa” olarak görmezler ve lapa sebze ve et lezzetleri ile ıslatılmış – Ben doğrusu multivarka içinde irmik yemek ister.

Bunun bir ışık kavrulmuş lezzet satın aldı, böylece kaynama suyu eklemeden önce sağrı kızartma sebze ve et ile birlikte zaman az miktarda önerilir. Domates salçası, kolayca önceden yıkanmış domates suyu veya dilimlenmiş taze domates, kaynar suda haşlanmış ve soyulmuş yerini alabilir.

Böylelikle karabuğdayı yemek pişirmek için gerekli malzemelerin hepsini bir tencerede bir tavuk ile pişireceğiz ve pişirmeye başlayacağız!

Tavuk ile çok-bar bir tüccar şekilde karabuğday için Malzemeler

Tavuk eti suyun içinde yıkayın, filmi kesin. Orta küpleri kesin. Multivarkı açın, bitkisel yağ kasesine dökün ve 10 dakika “Hot” modunu aktive edin. Tavuğu kâseye koyun ve 5-6 dakika kadar kızartın, baharat, biber ve defne yaprağı ekleyin.

Tavuğu multivarkta koyun

Şu anda, sebze kabuğu soyma, durulayın ve küçük küpler halinde kesin. Domates salçası ile birlikte bir kaseye ekleyin, yaklaşık 2-3 dakika kızartın.

Sebze ve domates salçası koyun

Yıkanmış karabuğday kağıdını koyun ve 1-2 dakika kadar tekrar kızartın.

Karabuğdayı koy

Kaynar su dökün, 20 dakika boyunca “Cacha” veya “Varka” modunu etkinleştirin ve multivark kapağını kapatın. Şimdi başka şeyler 20 dakika yapabilirsiniz – teknoloji sizin için her şeyi yapacağız!

Kaynar su dökün

Multivark ses sinyali duyulur duymaz – bir tüccarın bir tavuğun yanında bir buğday ile hazır olacak! Taneler kaynamaz, tahıl tanecikleri tahıl. Defne yaprakları çıkarılır – pişirildikten sonra acılaşmaya başlarlar.

Tavuk ile bir multivark bir tüccarın yolunda buğday fotoğrafı

Karabuğdayı bir tüccarın üzerine tabaklara koyun ve masaya servis yapın.

Tavuk ile multi-bar bir tüccar içinde tarifi buğday

Sizin için hoş!

Bir tencerede bir tüccar içinde tavuk ile çok çubuklu

Добавить комментарий

*

65 + = 68