Moliūgų kompotas žiemai kaip ananasas

Įdomus moliūgų kompotas, skirtas žiemai su ananasų skoniu. Toks moliūgas gali bandyti pakeisti ananasų salotomis.

Sudedamosios dalys

Moliūgas – 1 kg

Vanduo – 0,5 l

Cinamonas – 1 lazdelė

Cukrus – 400 g

Citrinų rūgštis – 1 šaukštelis.

Actas 6% – 5 šaukštai.

  • 95 kCal
  • 1 valanda

Virimo procesas

Pirmą kartą šiais metais nusprendėme bandyti paruošti ėminio kompotą žiemai kaip ananasą. Tiesą sakant, viskas paruošta gana paprasta, moliūgų gabaliukai ir tikrai skonis kaip ananasai. Jei nebūtų ryškios spalvos, išleistos moliūgu, tai būtų dar labiau tikėtina. Manau, kad tokia moliūga gali stengtis pakeisti ananasų salotomis, nors tai nebus 100% panašus, bet tikrai bus skanu! Iš šios sumos jūs gaunate 1,5 litro puodelio puodą.

Norėdami sudaryti ėriuko kompotą žiemai kaip ananasą, turite išvalyti moliūgą ir supjaustyti mažais kubeliais 1-1,5 cm kampu.

Pjaustyk moliūgų

Įpilkite į keptuvėje filtruotą ar virtą vandenį, įpilkite citrinų rūgšties, cinamono lazdos ir acto. Į šį tirpalą įpilkite moliūgų kubelius ir palikite tą dieną vėsioje vietoje, padengdami indą dangteliu. Aš nunešėiu indą į balkoną.

Moliūgus su vandeniu

Kitą dieną sujunkite užpildą su sietu, įpilkite cukraus ir padėkite ant ugnies.

Perkelkite moliūgą į sietą

Kai marinatas pradeda virti, palaukite, kol cukrus visiškai ištirps ir į ją įmerksime moliūgų kubelius. Virinama 4 minutes, maišant.

Padėkite moliūgą marinade

Komponento indą reikia iš anksto sterilizuoti, o dangtį reikia iškepti į puodą. Švelniai perkelkite moliūgų kubelius į stiklainį ir užpilkite karštu marinatu. Jums nereikia pridėti cinamono lazdelės prie stiklainio.

Padėkite moliūgą į stiklainį

Bankas iš karto sukrauti, pervertas ir suvyniotas. Moliūgų kompotas žiemai kaip ananasas yra paruoštas. Aš turėjau porą šaukštų, bandžiau ją kas antrą dieną. Tai labai panašus į ananasų, tačiau pats marinatas vis dar turi aštrų skonį. Manau, kad, kaip ir visuose pasiruošimuose, reikia laiko, kad visi ingredientai taptų draugais. Rekomenduojama laikyti kompotus vėsioje vietoje. Nors nėra šalčio, aš uždėjau stiklainį ant balkono, tada aš jį perkeliu į sandėliuką, pamatysiu, kaip jis bus saugomas.

Nuotrauka moliūgo kompotei žiemai kaip ananasas

Moliūgo kompotei žiemai kaip ananasai receptas

Mėgaukitės savo pasiruošimu ir eksperimentais!

Добавить комментарий

*

95 − = 85