Mėsos kotletai su morkomis orkaitėje

Paprastas ir greitas receptas skanių ir aromatintų mėsos su morkų orkaitėmis.

Sudedamosios dalys

Rauginta mėsa – 500 g

Morkos – 150 g

Svogūnai – 150 g

Manų kruopos – 2 šaukštai.

Druska, pipirai – pagal skonį

  • 200 kCal
  • 35 min.

Virimo procesas

Aš atkreipiu Jūsų dėmesį į nuostabius kotletus, virtus orkaitėje. Dėkoju už receptą savo draugui Irinai ir jos motinai. Labai dažnai darau tokius kotletus – tai greitas ir skanus patiekalas, kai darbas nelabai ilgai stovi šalia viryklės)))

Kotletai paruošti be skrudinimo, tai yra neabejotinai labai naudinga! Kvepalai yra nuostabūs! Kotletai gaminami su subtiliu plučiu, sultinga ir minkšta. Domina? Tada ruoškime!

Paruoškite ingredientus virti mėsos kepsnius su morkomis orkaitėje. Aš paėmiau mišrią įdarą (kiauliena + jautiena), bet galite virti iš vištienos ir jautienos. Perpjaukite svogūnus ir morkas per mėsmalę. Jei norite sumaišyti morkas, tada pasirinkite mažiausią grotelę.

Ingredientai, skirti mėsos kotletui gaminti su morkomis orkaitėje

Į įdarą pridėsime druskos ir pipirų, 2 šaukštai. mankai ir 50 ml vandens, kruopščiai išrinkite smulkintą mėsą.

Paruošta įdaryti

Mes sukursime mėsos kotletuką, dydis pasirenkamas pagal jūsų skonį, aš padariau terpę, pasirodė tiksliai 12 vienetų. Mes supilame kepimo skardą ar kepimo indą, kad jis apims apačią apie 1 cm. Koteles įpilkite tiesiai į vandenį.

Kotletai suformuotos ant kepimo skardos

Dėžę įdedame į orkaitę 25-30 minučių, kepamės 200 laipsnių temperatūroje. Laikas, kurį nurodau, pažvelgti į orkaitę, reikia iškepti iki paprastos plutos. Mūsų mėsos pyragai su morkomis yra paruoštos orkaitėje! Jūs galite patiekti su daržovių salotomis, žalumynais, mėgstamais patiekalais.

Kepimo mėsos receptas su morkomis orkaitėje

Malonu apeiti!

Nuotrauka mėsos su morkomis, virta orkaitėje

Добавить комментарий

*

+ 60 = 70