Blyneliai kefyro raibulys

Sodrus ir švelnaus skonio blynai su kefyru – puikus pusryčių pasirinkimas, maistingas užkandis ir puiki papildymas jūsų namuose arbata.

Sudedamosios dalys

Kefiras (2,5-3,2%) – 250 g

Kvietiniai miltai – 230 g

Kiaušinis vištienos – 1 vnt.

Cukrus – 1-2 šaukštai.

Druska – 1 žiupsnelis

Soda – 0,5-1 šaukštai. (be skaidrių)

Augalinis aliejus – kepimui

  • 183 kcal
  • 30 min.

Virimo procesas

Blynai – nepretenzingas virimo ir labai jaukus naminis patiekalas. Receptai jų rengimo Yra gana daug, tačiau šiandien aš noriu pasidalinti su jumis viena iš paprasčiausių ir greičiausias variantas – parengti skanus sodrus blynai su kefyru.

Pagal šį receptą, blynus virti lengvai ir gana greitai, jie yra minkšti, poringi ir labai erdvūs. Toks raudonas, auksinis ir kompaktiškas blynų skonis – puikus pusryčių variantas, maistingas užkandis ir puikus priedas prie namų arbatos geriamojo. Išbandyk!

Nuotrauka skanių mielių blynų kefyro

Paruoškite ingredientus sąraše.

Ingredientai skanių raguotų blynų jogurtu

Išmatuokite kefyru ir retkarčiais sumaišykite iki beveik virimo.

Viena iš “baisių blynų” “paslapčių” yra kefyro, kurio riebalų kiekis yra 2,5% ar daugiau. Tai, žinoma, nereiškia, kad jūs negalėsite virti blynų iš nugriebto jogurto. Pasirodo, bet iš “riebaus” jogurto jie visada bus šiek tiek gražesni ir skanesni.

Šiltas kefyras

Karstuose jogurtuose įpilkite kiaušinių, šiek tiek cukraus ir druskos. Kruopščiai sumaišykite viską, kol gaunamas homogeniškas mišinys. Nebuvo būtina kepti ingredientų, nes šio recepto blynų blyškumas nėra priklausomas nuo kiaušinių.

Kitas liaudies išmintis: nedėkite tešlai daug cukraus. Būtent dėl ​​cukraus perteklių blynelėje greitai išdegiamas lauke, neturėdamas laiko tinkamai kepti viduje.

Pabarstykite druską ir cukrų

Dvigubai paimkite kvietinius miltus. Padarykite nedidelį griovelį miltų centre ir į jį įpilkite kiaušinių ir jogurto mišinio. Kruopščiai sumaišykite viską, bandydami sumaišyti komponentus viena kryptimi – pagal laikrodžio rodyklę arba prieš laikrodžio rodyklę.

Gali atrodyti, kad šis preparato niuansas priklauso prietarų kategorijai, tačiau tai nėra taip. Chaotiškai sumaišydami komponentus, jūs, bet ne specialiai, bet šiek tiek kepkite tešlą. Jame yra nedideli oro burbuliukai, o jo tekstūra tampa nevienalytė. Judėdami toje pačioje kryptyje, subtiliai sumaišykite komponentus, o tešla taps lygesnė ir blizgiausia.

Įpilkite miltų ir kiaušinių

Turėtumėte gauti labai storą tešlą. Ši tešla neužpilama, bet šiek tiek šiek tiek užliejama ant šaukšto, tada lėtai tekėja. Jei reikia, įpilkite šiek tiek daugiau miltų, kol pasieksite pageidaujamą tešlos konsistenciją.

Maišykite tešlą

Baigę tešlą palaipsniui, maišydami, pridėkite soda. Dar kartą gerai sumaišykite ir sudėkite 10-15 minučių.

Pridėti soda

Po to ne tešla maišykite, bet švelniai atskirkite šaukštą mažomis porcijomis ir paskleiskite į pašildytą augalinį aliejų. Kepti lazdelės vidutinio ar mažo ugnies.

Norėdami kepti blynus greičiau ir geriau pakilti, pirmąsias kepimo minutes keptuvę galima padengti dangčiu.

Įdėkite tešlą ant keptuvės

Kai tešlos sklindžiai paviršiuje tampa nepermatomos ir šiek tiek sukietėja, apversti blynas į kitą pusę ir kepkite, atidengta, per kelias minutes iki auksinės rudos spalvos.

Skrudinti blynus

Kelios sekundės supilkite gatavus blynus ant popierinio rankšluosčio, kad absorbuotų tepalo perteklius ir paskui pakeltumėte prie stalo.

Puikus skonių blynų receptas, skirtas jogurtui

Valgūs kefyro skanūs blynai yra pasirengę! Malonu apeiti!

Добавить комментарий

*

20 − 10 =