Beržo sultys

Beržo sultys

Mokslinių įrodymų naudingų savybių Sula iki šiol ar nėra išvis, ar jie yra paslėpta nuo žmogaus akių. Savęs sulčių gamyba traktuojama kaip nusikaltimas, o jei jūs paprašykite asmenį, kuris yra Sula, pirmas dalykas, kurį jis prisimena yra saldžiarūgščio skysčio, “supakuotas” į stiklainį arba tetra.

Žinoma, vėliau, galbūt, kas nors prisimins medžius su juodu ir baltu žieve, bet tai bus vėliau. Ir tai šiek tiek kelia nerimą.

Kita vertus, dabar yra laikas, kai natūralių maisto produktų žmogus išmoksta ne miške, pievoje ar prie upės, ir į parduotuvę, studijuoja spalvinga etikete pusfabrikačių.

Na, ir apie tai, kokia sveikata čia gali būti kalba …

Tačiau mes labai nukrypo nuo pagrindinės straipsnio temos. Galų gale, mūsų pagrindinė užduotis yra išsiaiškinti, kokia yra beržo sūra, kaip ji gali būti naudinga mums, kaip ją paruošti ir ar ji turėtų būti saugoma ilgą laiką.

Todėl pradėkime …

Naudos ir žalos beržo sultys

Beržo sūra yra gyvenimo medienos eliksyras, kuris visą savo egzistavimą maitina beržą.

Šis apibrėžimas yra toli gražu ne mokslinis ar netgi visuotinai pripažintas, bet mes tikime, kad jis atspindi beržo sūrio esmę, jos pagrindinį tikslą ir vertę. Šiuo atveju, nepaisant aiškiai apibrėžto biologinio beržo sūrio vaidmens, jis gali maitinti ne tik medį, bet ir žmogaus kūną. Ir ne mažiau efektyvumo.

Iš pirmo žvilgsnio beržo sūris atrodo labai panašus į vandenį, bet jis apskritai nėra vanduo. Ir čia nėra saldaus skonio, kuris yra “vizitinė kortelė” iš beržo sūrio natūra. Iš tiesų šie du skysčiai turi skirtingas chemines kompozicijas.

Didžiausias vandens kiekis gali būti mineralų prisotinimas. Sula, savo ruožtu, yra mineralų, vitaminų, fermentų, nepastovi, fruktozės, taninų, organinių rūgščių, eterinių aliejų, ir greičiausiai daug daugiau. Kadangi mikroskopu netgi mūsų išsivysčiusiame amžiuje ne viskas matoma.

Dėl tokios turtingos kompozicijos beržo sultas yra naudingas visiems, kurie gali jį gerti. Ir tai, ne daug, ne šiek tiek – beveik visos gyventojai mūsų didžiulėje planetoje. Išimtis yra tik dviejų kategorijų žmonės:

 • tiems, kuriems nepavyko “atsikratyti” alergijos beržo auskarų žiedadulkėms
 • sveiki, kurių amžius iki šešių mėnesių vaikai, turi galimybę valgyti motinos pieną jo motina (sergančių vaikų tokio amžiaus, Sula, taip pat niekas, bet hipotetiškai tai galėtų jiems padėti ir)

Iš Sula poilsio bus puikus pagalbininkas mano gyvenime, kadangi ji nustato medžiagų apykaitos procesus organizme, ir reguliariai naudoti gana greitai galinti pasitraukti iš virškinimo trakto ir asmens didžiulis toksinų kraujyje.

Be to, beržas sulčių išeigos ir įvairių neorganinė indėliai (druskos, trans-riebalai, ir tt), kad yra tikimasi, kad, sąnarių, vidaus organų, jungiamojo audinio po oda kraštus.

Toks poveikis organizmui leidžia pasakyti, kad beržo sultys bus naudingas visiems, kurie turi vieną ar daugiau ligų iš toliau pateikto sąrašo:

 • radikulitas, artritas, reumatas, podagra
 • inkstų akmenys, šlapimo pūslė ir tulžies pūslė (turi prasidėti mažu kiekiu sultų ir nuolat stebėti akmenų dydį ir padėtį)
 • virškinimo trakto, kepenų, inkstų ir kitų vidaus organų bei sistemų funkciniai sutrikimai
 • širdies ir kraujagyslių ligos
 • angina, kosulys, lėtinė sloga, tuberkuliozė, ūminė kvėpavimo takų liga ir kitos ligos, susijusios su gleivių ir pūlių išsiliejimu per viršutinį ir apatinį kvėpavimo takus
 • bet kuri onkologija
 • bet kokie uždegiminiai procesai organizme, ypač genito sistemos organuose
 • bet kokios kilmės apsinuodijimas
 • lėtinis nuovargis, mieguistumas ir net depresija

Tai nėra išsamus ligų ir sąlygų, kuriomis rodomi švieži žalieji beržo sultys, sąrašas. Tačiau mes turime ne medicinos enciklopediją, bet tik nedidelį straipsnį apie sveikatą. Todėl mes užbaigsime šį pokalbį apie naudingas savybes ir ligas.

Atkreipiame dėmesį, tik kad didžiausias gydomąja galia valymo turi šviežio žalio beržo sula. Šiek tiek mažiau naudinga duoti šaldytą žaliavą sulčių, ir labai mažai naudos gausite iš visų giros, likerių, gėrimai pramonės vadinamas “Beržas sultys” ir kiti produktai, skirti pramoninių ir buitinių perdirbimo šį nuostabų eliksyras rūšių.

Kaip surinkti beržo sultį

Susipažinimas su nepriklausoma beržo sulčių rinkimo technologija turėtų prasidėti atsakymu į klausimą, KUR jis gali būti surinktas. Nors, žinoma, tik beržo sultys gali būti saugomas visur, įskaitant Černobylio “rezervą”. Tik čia kūno panaudojimas gali išskirti tas sultis, kuri buvo surinkta toli nuo bet kokių gamyklų, miestų, pagrindinių kelių (įskaitant geležinkelį) ir žemės ūkio.

Tik šiuo atveju yra grynas Sula (be sunkiųjų metalų, radionuklidų, pesticidų ir kitų kenksmingų cheminių medžiagų), saugus ir maistingas.

Beržinės sultys gali būti renkamos nuo to momento, kai pirmieji pumpurai įbrandami ant beržų ir prieš pasirodo pirmieji lapai. Tuo pačiu metu saulės spindulių rinkimas gali prasidėti šiek tiek anksčiau nei miško gelmėse. Tiesa, lapai čia žydi greičiau nei dykumoje. Taigi pradėkite nuo plytelių ir palaipsniui pereikite į tamsesnes vietas.

Patikrinkite, ar sultys srovės, naudodami ploną šilką – peršvirkškite žievę ir pažiūrėkite, ar pasirodys sulčių lašas. Jei yra – galite pradėti rinkti.

Medžiai turėtų būti parinkti pagal šiuos parametrus:

 • liemens storis suaugusio krūties dydžio yra ne mažesnis kaip 20 cm
 • sukurta “sodrus” karūna

Taikyti beržas minimalų žalos cilindre skylę turėtų prodelyvat žinutę iš maždaug 45 laipsnių kampą (į sultis buvo lengviau nutekėjimo), plonas gręžimo – ne platesnė nei 1 cm, iš ne daugiau kaip 3 cm kaip griovelį galima naudoti lenktas vienetų lakštinio metalo, medžio ir plastiko gylis. vamzdžiai, medicinos sistemos ir kt. Svarbiausia yra tai, kad šie grioveliai nėra “praturtintas” medį ir rinkti sultis kenksmingų cheminių elementų ir junginių.

Kiekvienas beržas, atitinkantis pirmiau nurodytus kriterijus, gali vidutiniškai sudaryti nuo 1 iki 7 litrų sulčių. Šiuo atveju skylės laikui bėgant priverčiamos, ir mes gauname mažiau sulčių. Mes rekomenduojame ne padaryti skylę gilesnę, bet tiesiog pakeisti medį. Tik įsitikinkite, kad pažeistas plotas yra apdorojamas – skylę uždarykite vandeniu, vašku ar mase.

Kaip išsaugoti beržo sultą (prieš žiemą, namuose)

Švieži žalios beržo sultys gali būti laikomos šaltoje vietoje iki 2 dienų be kokybės praradimo. Po šio laiko, taip pat, kai laikoma šiluma, beržo sultys labai greitai pradeda rūgštus. Ir tada mūsų pagalba padeda ilgalaikio beržo sulfido saugojimo būdai …

v Idealus variantas išsaugoti beržo sultį prieš žiemą yra jo užšalimas. Sultys turi būti greitai užšaldytos, tada viskas išliks.

Jei nėra šaldytuvo, tuomet “beržo sultą” “išverkite” į sterilizuotus stiklinius indus. Norėdami tai padaryti, jis pašildomas iki 80 ° C, supilamas į stiklainius ir supilamas su alavo dangčiais. Po to užkimštos skardinės 15 minučių laikomos 85 ° C temperatūroje vandenyje ir leisti atvėsti kambario temperatūroje.

Taip pat galite gaminti beržo koncentratą. Norėdami tai padaryti, sultys yra pripildytos iki 60 ° C temperatūros ir 75% viso tūrio išgaruoja. Likę 25 procentai koncentrato yra pašalinami iš sterilizuotų skardinių ir uždaromi. Prieš naudodami sumaišykite šį koncentratą su vandeniu.

Kas yra paruoštas iš beržo sūrio?

Kadangi “atradimas” iš Sula žmonių sugalvoti dešimtis receptai skanūs ir sveiki (nors ne visada) gėrimų, kurie apima visus giros, sirupo, namų vyno, kokteilius, saldus “vandens stebino” ir kitų rūšių.

Paprastiausias gėrimas gaunamas sumaišant beržo sultis su vaisių arba daržovių sultimis. Bet kokia proporcija – pagal skonį.

Šiek tiek sunkiau paruošti beržo giros (viena iš variantų):
Švieži beržas sultys yra pilamas į stiklinį butelį, yra pridėjo uogų razinomis sauja (Tuo kelių vienetų per litrą), ir cukraus (2 šaukštelių litre). Jei norite, galite į buteliuką įmesti šiek tiek daugiau citrinų žolelių, vaisių ar uogų. Po to butelis turi būti sandariai uždarytas ir uždėtas vėsioje vietoje. Per kelias dienas kvass bus paruoštas, tačiau jis gali būti atidarytas tiek nedelsiant, tiek per 2-3 mėnesius. Negalima to sugadinti.

Kitas variantas yra beržo duonos kvass:
Užpilkite beržo sultą į bet kokį švarų indą (pageidautina ąžuolo statinėje), nuleiskite audeklinį maišelį su rugių džiūvėsėliais ir uždarykite indą. Po kelių dienų sultys fermentuos ir gali pridėti krapų, vyšnios lapų ir ąžuolo žievės stiebelių. Tuomet būsima giracija bus uždaryta mažiausiai 2 savaites. Po to laivas gali būti atidarytas, o gurkšnis – gėrimas.

Paruoškite iš beržo sultys ir vaistiniai gėrimai. Paprastai beržo sultys šiems tikslams yra sumaišytos su uogomis ir medumi.

Pvz., Čia yra beržo-spanguolių gėrimo receptas:
Pirmasis dalykas, kurį reikia padaryti yra išspausti sultys iš 150 gramų spanguolių. Tada supilkite jį į puodą ir supilkite 1 litrą šviežių beržo sulčių. Laikykite šį “kompotą” 5 minutes vandens vonioje ir vėsioje vietoje. Sumaišykite su anksčiau išspausta spanguolių sultimis ir pridėti šiek tiek medaus (arba daug, jei jūs labai mėgstate saldus). Gėrimas – nuotaika. Gėrimas turi ryškų diuretikų poveikį.

Kaip jau minėjome, tokių gėrimų yra daugybė receptų, bent jau pagal uogų receptą. Ir jei pamirštumėte apie citrinius, apelsinus ir džiovintus vaisius, tada pavasarį galite užsisakyti gėrimų visais metais. Tiesa, prieš tai turite tinkamai atsargiai laikyti uogas ir džiovintus vaisius …

Добавить комментарий

*

− 2 = 2