Alus pupelės

Vokiečiai yra puiki alaus mėgėjai, jie ne tik geria, bet ir paruoša patiekalus su alumi. Šiandien Bavarijoje ruošiame alaus kiaulieną.

Sudedamosios dalys

Kiaulienos rake – 1 vnt.

Alus – 400 ml

Salierai – 1 petiole

Morkos – 1 vnt.

Svogūnai – 0,5 vnt.

Rosemary – 1 filialas

Česnakai – 0,5 šaukštai.

Druska – 1 šaukštelis.

Juodieji pipirai – 0,5 šaukštelio.

Karštieji pipirai – 1 vnt. (neprivaloma)

Sojų padažas – 2 šaukštai.

Medus – 1 valgomasis šaukštas.

Obelinė – 300 g

Kmynų – 0,5 šaukštai.

Cinamonas – 1 pinšas

Česnakai – 1 dantis

  • 173 kcal
  • 2 val

Virimo procesas

Alus alaus alaus – labai populiarus patiekalas Bavarijoje, paruoštas ant tamsaus ir lengvo alaus. Ant tamsaus alaus, vairo pasirodo labai prisotintas, sakyčiau, “vyriškas” skonis. Bet jei jūs virkite jį šviesiu alumi, tuomet gausite šiek tiek subtilesnio “moters” skonio. Jums tereikia nuspręsti, kurį alų naudoti, ir aš paruošiu plaušinę ant šviesaus alaus.

Žinoma, sunku įsivaizduoti kiaulienos bangą ant Bavarijos alaus be gražios ruddy odos ir rūgščiųjų kopūstų. Mes neatsisakysime nuo tradicijų, viskas bus: gražaus plakto ant krūtinės ir skanių kopūstų.

Paruoškite visus sąraše esančius gaminius, pasilikite kantrybę ir tęskite.

Ingredientai kiaulienos rakei alus Bavarijoje

Padėkite kamuolį giliai dubenyje. Įpilkite druskos, juodųjų pipirų, džiovintų eglių ir rozmarinų lapų, galite naudoti džiovintą rozmariną.

Pabarstykite druska ir prieskoniais

Užpildykite alų alu. Padengsime dubenėlio viršūnę maisto plėvele ir išsiųsime ją į šaldytuvą marinuoti mažiausiai 3-4 valandas. Aš visą laiką valiuosi ratu.

Įpilkite alaus

Aš norėčiau pridėti daržovių ne marinade, bet gaminant kepimo procesą. Iš daržovių paimame svogūnus, morkas ir salierų stiebelius.

Valyti daržoves

Lemputė supjaustyta į segmentus. Morkas supjaustome skiltelėmis, salierinėmis plytelėmis.

Supjaustyti daržoves

Įdėkite lentą į gilią puodą. Įpilkite griežinėliais daržovių ir užpilkite alų, kuriame razas buvo marinuotas. Taip pat galite pridėti rozmarino šakutę. Padėkite alui virti krosnelėje. Uždenkite indą su dangteliu ir 60-70 minučių virkite lazdelėmis lėtai.

Pridėti daržovių

Valgydami paruoškite pusę. Skrudinime kepkite kopenciu, nespaudžiant skysčio, kuriame jis buvo indelyje. Pridėkite česnaką, kmyną, cinamoną ir šiek tiek druskos pagal skonį, praeikite per spaudą. Kruopas kopūstai, maišydami, per vidutinę karštą 5-7 minutes.

Česnakai ir prieskoniai įdėti į kopūstą

Vyniotą marinatą paimame iš keptuvės. Leiskite šiek tiek atvėsti ir pjaustyti pjūvius ant odos.

Kruopos užvirkite

Iš 50 ml alaus, kuriame buvo keptos kojos, medaus ir sojos padažas, ruošiame marinatą, kad tepant kotelį kepimo metu.

Paruoškite marinatą

Naudojant silikoninį šepetį, mes padengiame odą marinatu.

Marinatą sutepkite marinatu

Į kepimo indą išdėstyti kepti rauginti kopūstai, daržovės ir perkelti likusį alų iš keptuvės ir skleisti viršutinį koją. Užpildykite formą folija. Laivas formos su į įkaitintą 180 ° C orkaitėje koto 40-50 minučių.

Į kopūstus įdėti kopūstai

Po 20 minučių mes gauti iš orkaitės formą, nuimkite foliją ir blauzda smazhem Top marinatą vėl grįžti strypu į orkaitę ir kepti, kol suminkštės ir auksinės rudos spalvos be folijos.

Kiaulienos kepsnys alus Bavarijoje

Bavarijos alaus kiauliena yra paruošta! Ant patiekalo pirmiausia išrinkite gurkšnotų kopūstų patiekalų su daržovėmis, tada ratą. Mes, žinoma, aptarnaujame garstyčias, krienus, gerai ir alų!

Kavos kepsnys receptas alus Bavarijoje

Malonu apeiti!

Nuotrauka iš kiaulienos šonkaulių alaus Bavarijoje

Добавить комментарий

*

30 + = 39