Mėsa, iškepta folijoje

Puikus būdas kepti mėsą folijoje su išankstiniu marinavimo būdu. Kitas kiaulienos kepimo receptas, kurį verta pabandyti.

Sudedamosios dalys

Kiauliena – 0,5 kg

Koriandro sėklos – 1 valgomasis šaukštas.

Kraujo sėklos – 1 valgomasis šaukštas. (galima pakeisti pankolių sėklomis)

Česnakai – 2-3 gvazdikėliai

Rozmarinas – 1-2 šakos

Balzamino actas – 1-2 šaukštai.

Alyvuogių aliejus – 2 šaukštai.

Įlanka – 1-2 vnt.

Aromatiniai pipirai – 3-4 vnt.

Druska – pagal skonį

Žemės paprikos juoda – pagal skonį

  • 315 kCal
  • 1 valanda

Virimo procesas

Mėsos, paguostos folija, receptas yra paprastas ir veiksmingas būdas ruošti bet kokią mėsos rūšį, kuri galų gale pasirodys skanus, sultingas ir švelnus.

Tai yra universalus būdas, turintis daug privalumų. Priklausomai nuo aplinkybių, tuo pačiu lengvai galite kepti keletą porcijomis mėsos gabalus keletą žmonių, o įspūdingo dydžio kūrinį, kuris gali išmaitinti apie svečiams minią be problemų. Naudodami skirtingus pagardus, padažus ir prieskonius, kiekvieną kartą galite gauti visiškai naują patiekalą.

Kepta mėsa folijoje yra sunkiai sugadinta arba perkaitinta. Tvirtai suvynioti į folijos apvalkalą, jis sugeria visus prieskonių ir prieskonių skonius, išlaiko savo sultys net ilgai – daug valandų kepant.

Šis paruošimas reikalauja mažiausiai pastangų iš virėjo ir išlaisvina daug laisvo laiko, per kurį mėsa yra virta savarankiškai krosnyje, o tuo tarpu galite pailsėti ar daryti kitus dalykus. Taip, ir indus reikia nuplauti mažiau, nes visas procesas vyksta vienkartiniame folijos apvalkale, o indas lieka švarus.

Ir jei po visų pirmiau nurodytų argumentų jūs vis dar apmąstyti, ar nori skrudinimo mėsos kepimas, atminkite, kad mėsa, kepta folijoje orkaitėje, tai labiau naudinga ir todėl, galima begėdiškai sau papildomą gabalas ar dvi.

Apskritai, supratinkime, kaip geriausia mėsa kepti ant orkaitės folijos …

Receptas mėsai, supakuota į foliją

Paruoškite ingredientus. Mano sąrašas yra vienas iš milijonų galimų variantų. Jis tarnavo kaip įkvėpimas kiaulienos receptai su balzaminio acto ir rozmarinų Jamie Oliver, su keliais pakeitimais. Aš naudoju jau parengė, portioned kiaulienos pjausnių, tačiau galite naudoti snukis, medalionai, kepsniai iš bet kurios kitos mėsos, taip pat, ir tai dar patogiau, mėsa vienas didelis Visa gabalas.

Prieskoniai taip pat gali būti įvairūs, naudoti gatavus mišinius, sudaryti savo, pridėti mėgstamų prieskonių ir padažų rinkinį arba naudoti klasikinius derinius, tinkamus tam tikros rūšies mėsai. Keisis tik virimo laikas, technologija išliks nepakitusi.

Mėsos, išpilstytos folijoje, ingredientai

Paruošk prieskonius. Kriaušių sėklos (gali būti pakeistos pankoliu), kalendra ir 3-4 šaukštelių pipirų žirneliai. Galite naudoti paruoštus sausuosius prieskonius, bet šviežiai pagamintas, stiprus skonis ir skonis. Česnakai ir smulkiai atskirtos nuo rozmarino adatos kamieno.

Paruošk prieskonius

Šiek tiek nulupkite mėsos išorę, naudokite peilį. Tokios mažos pjūvių reikia ne tik pagerinti išvaizdą, bet ir mėsą, kad geriau sugertų prieskonių aromatą ir skonį.

Padarykite gabalus ant mėsos

Paprastai paskirstykite prieskonius visame mėsos paviršiuje, įtrinkite į pjūvius.

Padažykite mėsą su prieskoniais

Marinade pilti ant lygios plokštės ar tiesiai ant folijos lapo, kuriame kitas tikslas keptas mėsos, kelis šaukštus augalinio aliejaus ir 1-2 šaukšto balzaminio acto, pridedant smulkinto česnako ir rozmarinas. Aliejai ir actas turi būti šiek tiek – tik plonas sluoksnis, pakankamas padengti plokštelės ar folijos dugną.

Įpilkite aliejaus, balzamiko acto, česnako ir rozmarino

Marinatą įpilkite mėsos gabalėliais ir palikite marinuoti 20-30 minučių. Aš stovėjau pjaustyti 20 minučių – 10 minučių iš abiejų pusių. Vieną didelį mėsos gabalėlį galima pagaminti 25-30 minučių.

Įdėti mėsą

Kepkite mėsą

Paimkite folijos gabalėlę dvigubai daugiau, nei naudojama kepimo plokštė. Uždėkite foliją ant kepimo skardos, ant viršaus uždėkite paruoštą ir pagardintą mėsą. Padažu mėsa su druska ir malti juodieji pipirai pagal skonį, pridėti 1-2 laurų lapus. Atminkite, kad folija turi naudoti blizgančią šoną į vidų.

Įdėkite mėsą į foliją

Prijunkite folijos kraštus, sandariai sukite ir paspauskite. Gauk uždaromą stačiakampį voką iš folijos.

Mėginkite mėsą į foliją

Mėginkite mėsą į folikulą įkaitintoje orkaitėje 250 minučių 10 minučių, tada sumažinkite temperatūrą iki 200-220 laipsnių ir kepkite dar 15-20 minučių, kol virkite. Norėdami pagaminti visą svorio ir dydžio mėsos gabalę, kepimo trukmę reikia padidinti iki valandos ar ilgiau. Jei jus domina pluta krastas – per pastaruosius keletą minučių kepimo galite atidaryti folijos voką ir paruošti mėsą iki norimo laipsnio.

Mėsa, iškepta folijoje

Mėsa, iškepta folijoje, yra paruošta. Tokią mėsą galima patiekti su salotomis, šviežiais arba marinuotais daržovėmis arba bet kokiu garnyru pagal jūsų skonį.

Galutinė mėsa, išpilstyta į foliją

Tokiu būdu paruošta mėsa gali būti tiekiama karštai, naudojant sultis, kurios buvo išleistos kepant kaip padažas arba vėsioje formoje. Atsižvelgdama parengtas šis receptas vientisas didelis gabalas mėsos, galite iš karto pateikti dalį, o likusią mėsą laikyti dar 3-4 dienas šaldytuve ir naudoti kaip sumuštiniai, sumuštiniai ar kebabai įdaru.

Malonu apeiti!

Nuotrauka iš mėsos, išpilstytos folijoje

Добавить комментарий

*

83 − = 78