Mėsa prancūziškai krosnyje

Klasikinis mėsos receptas prancūzų kalba, keptas orkaitėje. Naudojamas receptas: jautiena, bulvės, svogūnai, sūris ir kiaušinis.

Sudedamosios dalys

Jautiena arba veršiena – 400 g

Bulvės – 400 g

Svogūnai – 300 g

Sūris kietas – 100 g

Grietinė – 3 šaukštai.

Kiaušinis – 1 vnt.

Druska – pagal skonį

Augalinis aliejus – 2 šaukštai.

Pepper aromatas – pagal skonį

Čili padažas yra saldus – pagal skonį

Actas 9% – 1 valgomasis šaukštas.

Cukrus – pagal skonį

  • 125 kcal
  • 1 val 20 min.

Virimo procesas

Indų vardas jau lemia jo kilmę. Iš pradžių ši patiekalas buvo vadinamas “Veau Orloff”, ir pirmą kartą buvo paruošiamas specialiai mėgstamam Rusijos imperatorės Kotrynos – grafo Orlovui, kuris aplankė Prancūzijos sostinę. “Verliagyvis Orlovskyje” – veršienos, bulvių, svogūnų ir grybų veršiena, kepama su padažu, pridėjus sūrio. Palaipsniui iš kompozicijos išnyko grybai, o veršienos mėsa pakeista kiauliena arba vištiena.

Siūlau paruošti jauno jautienos ar veršienos, anksčiau marinuotos dėl minkštumo, patiekalas. Deja, mano patiekaluose nėra grybų, tačiau jų sluoksnis yra išdėstytas be jokių problemų įprastoje seka. Padažas “Beshamel” Aš negaliu ištverti dvasios, todėl ruošiausi mėsa su grietine padažu, be miltų. Čia visiškai nereikia.

Aš manau, kad šis patiekalas yra arti originalo, be naujokų priedų ir majonezo. Iš tikrųjų, jautiena yra labai minkšta, lengvai atskiriama šakute į pluoštus. Man labai patiko patiekalas, kurį dažnai virbu.

Jei norite kepti mėsą orkaitėje prancūziškai, paimkite šiuos produktus.

Prancūzijos mėsos ingredientai orkaitėje

Actas gali būti bet koks, čili padažas gali būti praleistas, o mėsa turi būti geros kokybės ir, jei ji užšaldyta, palaukite visiško atitirpinimo. Supjaustykite mėsą gabalėliais, kurių storis maždaug 1 cm. Geriau, žinoma, jei mėsa yra apvali, pvz., Medalionai, tačiau tai nekeičia skonio.

Supjaustykite mėsą

Iškirpkite mėsos gabalą iš abiejų pusių, kad jis “išdžiūtų”. Jūs galite net padaryti keletą briaunų su peiliu ant tankios mėsos pusės. Aš netvarkiau mėsos improvizuotais būdais, nes mano lazdelės buvo saugiai supakuotos į bagažą, o ne išpakuotos.

Kovoti su mėsa

Dabar mėsa turi marinuotis. Nieko nėra sudėtinga. Kiekvienas gabalas druskos ir pipirų pagal skonį. Sulenkite indą ir supilkite su augaliniu aliejumi. Galbūt jums reikia šiek tiek daugiau alyvos nei nurodyta. Svarbiausia įsitikinti, kad visi mėsos gabalai yra lengvai alyvuoti. Norėdami tai padaryti, mėsą reikia masažuoti rankomis, sumalti druską, pipirus ir aliejų ant paviršiaus. Palikite marinuoti kambario temperatūroje.

Mėsos druska ir pipirai

Svogūnai supjaustyti plonais žiedais. Semirings taip pat tinka.

Supjaustykite svogūną

Supilkite svogūnus virintu vandeniu, įpilkite acto, druskos ir cukraus. Pabandykite, skonis tinka jums – saldus rūgštis. Tegul svogūnai marinuoti šioje aplinkoje.

Įpilkite į svogūnų vandenį, actą, druską ir cukrų

Paruoškite padažą mėsai supilti prancūziškai. Grietinė sumaišyta su kiaušiniu, pipirais, druska. Pridėjau čili padažą, bet tai tik mano priedas, jis suteikia švelnų ir aštrų skonį. Geriausiai padažu sumaišykite rankomis, tada gaunamas norimas vientisumas.

Sumaišykite kiaušinį, grietinę, pipirus ir druską

Nulupkite bulves ir supjaustykite plonais žiedais.

Pjauti bulves

Mėsa įpilama į pelėsį, ji nėra sutepama, naftos pakanka. Užpilkite padažu visame paviršiuje. Čia aš tiesiog parodyti procesą.

Pour mėsos padažu

Tada supjaustykite marinuotų svogūnų žiedus, atsargiai nuspausdami iš skysčio. Vėlgi užpilkite šiek tiek padažo.

Įdėti svogūnų mėsą

Tada bulvių sluoksnis, šiek tiek druskos ir dar kartą padažu padažu.

Supilkite bulves ir supilkite padažą

Kieta sūrio grotelė ant plonos grotelės.

Sūrio rutulys

Įdėkite sūrio sluoksnį ant viso paviršiaus. Kepkite mėsą prancūzų krosnyje 190-200 gr. apie 1 valandą, gal daugiau. Pirma, esant aukštai temperatūrai, o tada nuleiskite iki 170 g. Po valandos mėsa jau yra minkšta, bet ilgiau aš 20 minučių laikiau krosnyje. Jei viršuje yra greitai paruošta, užpildykite formą folija ir išleiskite patiekalą.

Pabarstykite bulves su sūriu

Norėdami suprasti, kad patiekalas jau paruoštas, nupjaukite peilį su bulvėmis ir mėsa iki pačios dugno. Peilis turėtų lengvai įsiskverbti į vidų, be trukdžių. Jei jis vis dar tvirtas, vėl padengti folija ir laikyti mėsą prancūziškai krosnyje, sumažinus 150 g. temperatūra.

Pabaigta mėsa prancūziškai

Jei viskas paruošta teisingai, galite lengvai iškirpti gabalą į mėginį. Mėsa yra labai sultinga ir minkšta, bulvės sunaikinamos ir sūrio pluta malonaus malonumo.

Mėsos receptas prancūzų krosnyje

Malonu apeiti!

Prancūzijos mėsos nuotrauka orkaitėje

Добавить комментарий

*

43 − 34 =