Vištienos filė krosnyje su sūriu

Virta krosnyje, vištiena su sūriu yra neįtikėtinai skanus patiekalas, kurio nei jūsų šeima, nei jūsų draugai atsisakys.

Sudedamosios dalys

Vištienos filė (krūtinė) – 1 vnt.

Mozzarella sūris – 1 vnt.

Kietas sūris – 50 g

Karpis – 0,5 puokštės

Druska pagal skonį

Malti juodieji pipirai pagal skonį

  • 165 kCal
  • 30 min.

Virimo procesas

Kepta vištiena krosnyje su sūriu yra paprastas ir paprasčiausias patiekalas, kurį kiekvienas pasirenka pagal savo skonį. Kai ADD kai kepama grietinę, kefyrą, fermentuoti kepta pieno ar net jogurtą į filė nebuvo sausas, kiti renkasi riebalų užpildai – sviestas su žolelėmis, mažus taukų su prieskoniais ir tt Tas faktas, kad filė kepta su sūriu, reiškia, kad šis pieno produktas yra įmanoma ir būtina ne tik paslėpti viduje vištiena, bet ir pabarstyti jį ant jų. Šiuo buržuazinės versija jums reikia dviejų rūšių sūrio: kietos ir minkštos, kaip antai Mozzarella.

Taigi, paruoškite vištienos krūtinėlę su sūriu orkaitėje …

Vištienos filė (krūtinė) ingredientai orkaitėje su sūriu

Vištienos filė plaunama, džiovinama popieriniu rankšluosčiu ir išpjautoma horizontaliai, atskleidžiama kaip knyga. Būtinai įsitikinkite, kad jūs neišsipildėte per visą gaminį, kitaip iš jo išpilamas visas įdaras.

Padarykite įpjovimą mėsoje

Mes supjaustome mocarelos kamuoliukus ratuose ir padėkite juos voverės filoso kišenėje. Neišleisime patiekalo, nes šioje sūryme sūryje yra druskos, bet to reikės pipiruoti! Mes skalaujame ir supjaustome krapų žalumynus, padėkite ant Mozzarella viršuje.

Mėsos supjaustykite sūriu ir žaliaisiais

Įpjovos filė užfiksuojame dantų krapštukais ir padėkite į foliją. Jei nėra dantų krapštukų, tuomet jūs galite tiesiog siūti pjūvį adata su baltu siūlu. Sulenkite foliją ir 20 minučių padėkite vištienos filė su sūriu orkaitėje 220 ° C temperatūroje.

Padauginkite mėsos kraštus skudurėliu

Šiuo metu mes grūstime kietą sūrį ant nedidelės keptuvės. Po 20 minučių po kepimo pradedame atidaryti foliją, supjaustyti tarkuoto sūrio viršuje ir kepti dar 5-10 minučių, kol sūrio sluoksnis ištirps.

Pabarstykite sūriu

Išimkite karštą indą iš orkaitės ir padėkite ant plokštelės.

Kepkite mėsą orkaitėje

Pašalinkite dantų krapštukų ar siūlų ir atsargiai pjaukite jas su stalo įrankiais, kad neuždegtumėte rankų. Mes atsipalaidavome karštoje būsenoje, taigi minkštas sūris iš vidaus šiek tiek nutekės ir tęsiasi.

Nuotrauka vištienos filė (krūtinė) orkaitėje su sūriu

Malonu tau!

Добавить комментарий

*

2 + 6 =