Džiovintos tešlos gaminių mielės

Jei esate naminių pyragaičių mylėtojas, tada virkite dešromis sluoksniuotoje mielių tešloje ir gydykite savo artimuosius su apetitiniu ir raminamu maistu.

Sudedamosios dalys

Puff mielių tešla – 300 g

Dešros – 4 vnt.

Kiaušinis vištienos – 1 vnt.

Sezamas – 1 šaukštelis.

  • 317 kCal
  • 1 valanda

Virimo procesas

Jei esate naminių pyragaičių mylėtojas, tada virkite dešromis sluoksniuotoje mielių tešloje ir gydykite savo artimuosius su apetitiniu ir raminamu maistu. Sausaines tešloje galima nusipirkti prekybos centruose paruoštuose ruošimo skyriuose, tačiau pagal jų skonį jie nėra visiškai panašūs į namus. Norėčiau kepti pyragaičius tik namuose ir jau seniai atsisakiau kepinių kepinių gaminių.

Valgio gamybai reikia nusipirkti paruoštą mielių mielių tešlą ir kokybiškas dešras. Dešros gali būti naudojamos išvirti arba rūkyti savo nuožiūra. Kepimas puikiai tinka užkandžiai kelyje, iškylose, mokykloje. Iš šių produktų skaičiaus, keturios dešrelės gaminamos minkštajame bandyme.

Valgio gamybai naudokite šiuos produktus.

Dešrelių ingredientai mielių tešloje

Puff mielių tešla parduodama užšaldyta forma. Aš išimiu vieną stačiakampį sluoksnį ir palikiu jį kambario temperatūroje 30-50 minučių. Tešla turėtų būti šiek tiek minkštesnė. Aš siunžiu jį dulkėtoje lentoje ir šiek tiek išlenkite.

Išrinkite tešlą

Išilgai pjaustytos tešlos supjaustytos keturios juostos apie 4-5 cm pločio.

Pjaustyk tešlą į juosteles

Už kiekvieną juostą aš įdėti dešra ir apvyniokite jį spirale. Tešlos kraštai lengvai užrakinami.

Supilkite dešinę į tešlą

Padaugame dešreles į kepimo indą. Išvalykite vištienos kiaušinį arba galite naudoti vieną trynį. Tepkite teptuku. Pabarstykite su sezamo sėklomis arba linų sėklomis. Jūs negalite pabarstyti. Mes siunčiame formą į 180 laipsnių kaitintą orkaitę. Kepkite 30-50 minučių iki aukso rudos spalvos.

Pabarstykite tešlą su sezamo sėklomis

Paruoštos dešros tešlos džiūvėsiai. Atvėsinkite iki kambario temperatūros ir skambinkite visiems.

Paruoštos dešros iš mielių mielių tešlos

Malonu apeiti!

Dešrelių receptas puff mielių tešloje

Nuotrauka dešrų pusryčių tešloje

Добавить комментарий

*

− 2 = 1