Pufas su kopūstais

Skanus pyragas pagamintas iš mielių drožlių mėsos su kopūstais. Skanus, kvepiantis, liesos, be kiaušinių.

Sudedamosios dalys

Sluoksniuota mielių tešla – 300 g

Kopūstai – 400 g

Augalinis aliejus – 3 šaukštai. l

Juodieji pipirai – 1/3 šaukštai.

Druska – pagal skonį

  • 229 kCal
  • 30 min.

Virimo procesas

Jei esate kepto ar troškintais kopūstais meilužis, pavyzdžiui tortas jums tikrai patiks. Patiekite kepti kopūstai patiekalas – indų nuobodu, bet torto su tuo pačiu keptais kopūstų – atrodo, ar jūs nenuilstamai dirbo virtuvėje. Bet iš tikrųjų čia dirba 5 minutes. Štai šiek tiek apgauti.

Kepimo receptas su kopūstais

Dėl šio pyrago bet kokios tešlos pyragas – įprastos pūkinės ar pūkinės mielės – darys. Aš turiu antrą. Jis parduodamas jau suvynioti, lakštai kvadratinės arba keturkampės formos pakuotėje.

Pavyzdžiui, kai kepsiate pyragą, įstatykite popierių į kepimą. Su juo bus lengviau paimti tortą iš pelėsio. Išvyniokite norimos formos sluoksnį. Tešlą palikite formoje, kol užsiimate užpildu.

Tešla formoje

Nesvarbu, kaip jūs nashinkuete kopūstai – plonomis juostelėmis arba didesnis juosteles, kvadratų ar natrote tarkuotus. Virkite kopūstą taip, kaip jums patinka. Mano įsikūnijimas, ji bus tiesiog susmulkinti ir kepti augaliniame aliejuje su kopūstų juodųjų pipirų to.

Kopūstus nulupti

Taigi kepkite kopūstus ir pridėti juodųjų pipirų. Jei tai bus pusiau baigta, dar geriau, sutaupysite laiko. Kopūstai jau yra pyragas. Druskos skonio. Jei mėgstate kopūstus su kiaušiniais, tada pridėkite kiaušinių.

Kepti kopūstai

Prieš įdėdami kopūstą į tešlą, turėtų būti leidžiama šiek tiek atvėsti.

Kopūstai tešloje

Išskleiskite antrąjį tešlos sluoksnį ir padėkite kopūstų. Arba taip darau. Iš pradžių valcuotas lakštas buvo apskaičiuotas su garbanomis ant viršutinio sluoksnio. Apvynioti kopūstų “voką” ir apsaugoti testo prijungimo vietas.

Uždarykite pyragą

Padažykite pyragą į pašildytą orkaitę iki 200 laipsnių ir kepkite pyragą apie 20 minučių. Bandymas parodys, ar pyragas yra paruoštas, ar ne.

Pyragai su kopūstine nuotrauka

Puiku vakarienė paruošta! Ne tik kepti kopūstai, bet ir kepiniai su kopūstais.

Pufas su kopūstais

Malonu apeiti!

Добавить комментарий

*

15 + = 24