“Ljudmila” salotos su kumpiu ir grybais

Skanus ir širdingas salotos su romantiška pavadinimas “Liudmila” sudaro kumpis, vištiena, grybais, sūriu ir žalumynais – originalus ir šventinė …

Sudedamosios dalys

Kumpis – 150 g

Virta vištiena – 150 g

Marinuoti grybai – 100 g

Švieži krapai – 5-6 šakos

Sūris kietas – 70 g

Sojų padažas – 3 šaukštai.

Garstyčios pupelėse – 1,5 šaukštai.

Druska, prieskoniai – pagal skonį

  • 192 kCal
  • 40 min.

Virimo procesas

Salotos “Ljudmila” su kumpiu ir grybais yra įspūdingi savo paprastumo ir tuo pačiu metu tobulinimo. Čia visi ingredientai yra suderinti vienas su kitu – salotos pasirodo gana patenkinti, bet dėl ​​grybų ir žalumos ji turi naują dėmesį. Mūsų šeimoje, tai salotos yra vienas iš “viršaus”, tai yra ant stalo, atrodo, ne tik švenčių, bet ir tada, kai šaldytuvas yra aptinkamas bent gaminių pora iš sudedamųjų dalių sąrašą.

Visi produktai salotoms “Ludmila” yra paprasti ir prieinami.

Ludmilos salotų su kumpiu ir grybais ingredientai

Kumpis (balikas) supjaustytas vidutinio dydžio kubeliais – ne “Olivier”. Balikas gali būti tiek iš grynos mėsos, tiek su sluoksniais riebalų – yra kažkas, kas tau patinka.

Iškirpkite kumpį

Dėl salotų paprasčiausia paimti vištienos filė ir ją virti. Bet taip pat galite paimti bet kurią vištienos dalį ir virti, tada atskirti mėsą nuo kaulų. Vištienos mėsa supjaustoma smulkiais gabalėliais.

Pjaustyk vištienos filė

Salotos “Ludmila” jums reikia marinuotų grybų. Vėlgi, paimkite tuos, kurie yra po ranka. Mano “verslo” metu išaugo marinuoti grybai, o tu gali būti medžio aliejus iš angarų – tai nėra pagrindinis. Išskalaukite grybus nuo sūrymo ir supjaustykite juos labai dideliais gabalėliais.

Pjaustyti grybus

Švieži pankolių nuplaukite dangteliu ir išmaišykite vandenį. Smulkiai supjaustykite žalią.

Pjaustyk pankolę

Kietas sūris gali būti bet kokios rūšies – nuo šviežios iki pikantiškos su prieskoniais ir žolelėmis. Supjaustykite sūrį kubeliais.

Supjaustykite sūriu

Patogioje gryname indelyje sumaišykite visus supjaustytus ingredientus. Mes užpildysime sojų padažu ir Prancūzijos garstyčių grūduose. Iš esmės druska nereikalinga, nes sojų padažas yra gana sūrus. Kai maišykite salotas, pabandykite – gal norite užsigerti šiek tiek.

Sujunkite visas salotos sudedamąsias dalis

Perpilkite salotos “Ludmila” su kumpiu ir grybais dubenyse arba patiekite ant stalo dideliu salotų dubeniu.

Nuotrauka salotos

Malonu apeiti!

Salotos

Добавить комментарий

*

+ 64 = 68