Salotos “Lady’s whim” (klasikinis receptas)

Klasikinės salotos “Lady’s whim” su vištienos filė ir konservuotu ananasu – paprastas ir skanus 4 pagrindinių ingredientų patiekalas.

Sudedamosios dalys

Vištienos filė 400-500 g

Sūris – 200 g

Konservuoti ananasai – 250 g

Majonezas – pagal skonį

Druska – pagal skonį / neprivaloma

Juodieji pipirai – neprivaloma

Filė verdimui:

Vanduo – 0,7-1 l

Įlanka – 2 vnt.

Petražolės (stiebai) – 0,5 spinduliai

Pipirai kvapni – 5-6 vnt.

  • 147 kCal
  • 10 min.
  • 1 val 30 min.

Virimo procesas

Pailginti pagal skonį, lengvai paruošti salotas “Lady’s whim” – puiki galimybė skanius užkandžius iš minimalaus komponentų skaičiaus. Virti, kad klasikinis receptas, salotos susideda iš keturių pagrindinių ingredientų: virtos vištienos, konservuotų ananasų, sūriu ir trupučiu majonezo ir gauti širdingas, sultingas ir labai saldų skonį. Išankstinis nuoviro vištienos, tai salotos gali būti paruošti ir aptarnauti vos per kelias minutes, o tai yra atostogų šurmulio kartais labai padeda.

Šis receptas taip pat kalbėti apie įdomų būdą virimo vištienos krūtinėlė, kuri yra verta pabandyti visus tuos, kuriems skonio sultingas ir švelnus vištienos klausimas vaidina svarbų vaidmenį bet patiekalas. Pradėkime!

Salotų receptas

Norėdami paruošti salotos “Lady’s whim” pagal klasikinį receptą, jums reikės sudedamųjų dalių, išvardytų sąraše.

Ingredientai

Virkite vištienos filė. Kad filė pasirodytų, kvepianti, labai sultinga ir pasižymi skoniu, ją paruošiu pagal metodą, kurį mano metu pasiūlė Julija Vaida.

Pagal šį metodą, jums reikia išmatuoti į 0,7-1 litro šalto vandens ir pridėti keletą kvapnių prieskonių ir žolelių. Pridėjau du lauro lapus, 5-6 šaukštų pipirų žirnelių ir petražolių stiebelių apatinę dalį. Panelyje esantis vanduo neturi būti per daug, jis turėtų apimti tik keletą centimetrų vištienos filė.

Žolelių ir prieskonių įdėkite į puodą

Kai vanduo užvirsta, į keptuvę reikia įdėti vištienos filė ir nedideliame ugnyje grąžinti vandenį į virimo temperatūrą.

Kai vanduo aktyviai burbuoja – uždenkite indą dangteliu, išjunkite šilumą ir palikite filė karštu vandeniu dar 20-25 minutes.

Įdėkite vištienos filė

Po to filė gali būti pašalinta ant plokštelės, atvėsinta ir naudojama salotų gamybai arba savo nuožiūra.

Šis virimo būdas geriausiai tinka mažo ar vidutinio dydžio vištienos gabaliukams (iki 300 gramų). Didesniems I filtravimo vienetams tikslumo, visur virinama verdančiu vandeniu 2-3 minutes. Šis metodas netinka ruošti vištienos krūtinę kauluose ar naminių paukščių lapuose.

Kuko vištienos filė

Pjaustyk vištienos filė į mažus kubelius.

Filė, paruošta pagal Julijos vaiko metodą, yra visiškai paruošta, tačiau ji nebus visiškai balta, nes paprastai ji tampa ilgai iškepta, tačiau išlaiko šiek tiek, vos pastebimą rausų atspalvių.

Pjaustyk vištienos filė

Supjaustykite sūriu puodelyje.

Sūrio rutulys

Supjaustykite konservuotus ananasus smulkiais gabalėliais.

Pjaustyti ananasai

Įdėkite sluoksnį tarkuotą sūrį į salotų dubenį arba porcijuočius salotų dubenį ir sutepkite jį nedidele majonezo dalimi.

Druskos sūris su majonezu

Pridėti vištienos sluoksnis, šiek tiek majonezo ir žiupsneliu druskos, jei norim ir / arba juodųjų pipirų (aš tik šiek tiek pridėti šiek tiek druskos sluoksnius vištiena, nes ji buvo virti nesūdyto vandens).

Padėkite mėsos sluoksnį

Įpilkite konservuotų ananasų sluoksnį ir pakartokite sluoksnius, sutepdami kiekvieną sluoksnį nedideliu majonezo kiekiu.

Įdėkite ananasų sluoksnį

Pabarstykite salotas su tarkuotu sūriu ir padėkite į stalą.

Supaprastinta pašarų versija, galite tiesiog sumaišyti visas sudedamąsias dalis, pridėti šiek tiek majonezo ir sezono salotos pagal savo skonį. Pasirinktinai galite pridėti 1 smulkiai supjaustyto česnako skiltelę.

Pabarstykite ananasų sūriu

Klasikinės salotos “Lady’s whim” yra paruoštos.

Salotos

Добавить комментарий

*

50 + = 58