Havuç ve kereviz smoothies

Bu harika içecek sadece yararlı değil, aynı zamanda çok lezzetli! Güne bu güler yüzle başlayın ve neşeli ve sağlıklı olun!

Malzemeler

Kereviz sapı – 2-3 sapları

Havuç – 1 adet.

Turuncu – 1 adet.

Bal – tatmak

  • 22 kCal
  • 15 dk.

Pişirme süreci

Smoothies, taze sebze ve meyvelerden yapılan süt, meyve suyu, kefir veya sadece su ile yapılan harika bir sağlıklı içecekdir. Genellikle dondurmada, içecek daha da ferahlatıcı hale getirmek için buz eklenir. Smoothies, vücudumuz için gerekli olan vitamin ve eser elementleri ve lif içerdiği için faydalıdır. Kereviz bir smoothie daha yararlıdır çünkü kereviz aşırı yağ yakmak için harika bir özelliği vardır. Bu yüzden kilolarını izleyen insanlar için sadece bir hazine!

Yani, bugün havuç ve kereviz harika bir smoothie hazırlayalım. Kereviz oldukça parlak bir tada ve acıya sahip olduğundan, balın tada eklenmesine öneriyorum, 1 çorba kaşığı lazımdı. Smoothies için sebze / meyve püresine dönüşmez, genellikle sıvı bir bileşen eklenir: süt, su, meyve suları vb. Bugün portakal suyu ekleyeceğim.

Havuç ve kerevizden elde edilen smoothies için malzemeler

Havuçlar küçük bir rende ile ovarak, bir blender’a göndeririz.

Havuçları öğütün

Kereviz kereviz ince dilimler halinde kesin. Hafif bir yeşil ekleyebilirsiniz.

Kereviz eziyet

Sebzeleri bir karıştırıcıda doğrayın, oldukça kalın bir kütle elde edin.

Eziyet sebzeler

Bir portakal suyu ve bal ekleyeceğiz. Bir kez daha kitle çekeceğiz.

Suyu dökün

Tadını deneyin ve gerekirse bal ekleyin. Böylece harika havuç ve kereviz smoothies hazırız. Gözlükte bir içki dökün ve harika bir tadın tadını çıkarın. Bu arada, bu güler yüzlü bir portakalın cildinin yarısında servis edilebilir, iştah açıcı ve eğlenceli olacak)

Havuç ve kerevizden elde edilen smoothies tarifi

Lezzetli smoothies hazırlayın ve sağlıklı kalın!

Havuç ve kereviz smoothies

Добавить комментарий

*

97 − = 92