Sumuštiniai su kaplių ikru

Valgių receptas skanių sumuštinių su ramunėlių ikrais. Į šventinį stalą šis ikrų užkandis paprastai valgomas tarp pirmojo …

Sudedamosios dalys

Kapelinė ikrai – 300 g

Augalinis aliejus – 4-5 šaukštai.

Baltas balzamiko actas – 0,5-1 šaukštelis.

Svogūnas baltas – 0,5 vnt.

Duona balta (baguette) – 1 vnt.

  • 350 kCal
  • 15 min.

Virimo procesas

Ikrai, virti pagal šį receptą, gali būti bet kokia, kurią galėsite nusipirkti. Ir tokiuose bankuose dabar parduodama daugybinė ikravo rūšis – jūrų liežuvis, pilka, menkė ir kt. Ikrainė ikrai – viena iš labiausiai skanių šių rūšių, nors ir maža, bet labai skanu ir traški. Iš to jūs gausite neįtikėtinai skanius užkandžius, kurių svečiai šventiniame staliuke valgys tik kelias minutes.

Norėdami paruošti sumuštinius su muilininės ikros, mums reikės produktų iš sąrašo. Svogūnai turėtų būti balti, saldūs ir traškūs, paprastai jie nebus tokie skanūs, bet raudona ar kryma atrodys negraži ikrai.

Sumuštinių su kapelynine ikru ingredientai

Aš turėjau skysčio ikrų, įdėjau į sietą su tinklu, kad liktų perteklinis skystis.

Supjaustykite duoną ir paruoškite ikrų

Įdėkite šiek tiek augalinio aliejaus, šaškykite kiaušinius su maišytuvu arba įprasta švilpimu. Švelniai purškite kiaušinius su baltos balzamiko actu.

Maišykite kiaušinius su sviestu

Baltai saldžiąsias sijonas supjaustykite kiek įmanoma smulkiai, tačiau jaučiatės smulkių gabalėlių. Įtraukite į ikrą ir toliau plakite. Pabandykite masę pagal skonį – gal jūs turite pridėti šiek tiek druskos.

Pridėti svogūną

Pjovimo laikas priklauso nuo jūsų troškimo. Kuo ilgiau jūs blaškite, tuo patrauklesnė bus masė, bet nepasiduokite. Uždenkite mišinį maisto plėvele ir prieš džiovinimą nusiųskite į šaldytuvą.

Padengti ikrai su folija

Geriausias dalykas, kad ši ikra yra švieži balta duona, tai yra labai skanu, bet jei jį išdžiovinsite keletą minučių krosnyje, taigi, lauke bus traškūs – tai bus šimtas kartų skanesnis. Skirkite ikrus ir duoną atskirai, kad duona nebūtų drėgna, visi nusiplauna sumuštinį.

Sumuštinių su rausvių ikrų receptas

Paruoštos sumuštiniams su kaplių ikru. Mėgaukitės, tai tikrai skanu. Šis užkandis puikiai tinka rūko tamsiai)))

Nuotrauka sumuštiniams su kaplių ikru

Добавить комментарий

*

+ 70 = 75