Mėsos duona Bavarijoje

Meat Loaf Bavarijos – senovinis receptas, kuriam daugiau nei du šimtus metų, ir todėl ji yra visiškai įmanoma pasigaminti namuose.

Sudedamosios dalys

Kiauliena – 400 g

Jautiena – 400 g

Kiaulienos riebalai – 200 g

Ledas – 100 g

Druska melkokristallicheskaya – 1 valgomasis šaukštas.

Marjoramas – 1 valgomasis šaukštas.

Riebalai sutepti tešlą – 1 valgomasis šaukštas.

  • 317 kCal
  • 2 valandos 10 minučių.

Virimo procesas

Meat Loaf Bavarijos – tai prosenelis visą Meat Loaf, yra pirmasis įrašytas receptas toks. Jo išradimas yra susijęs su labai realiu istoriniu paveikslu: patiekalas buvo išrastas už jo valdovo asmeninis virėjas pakilo į Bavarijos sostą 1776, rinkėjas Čarlzas II.

Viena vertus, ši mėsos duona labai skiriasi nuo mūsų įprastos nuoseklumo. Kita vertus – tai mėsos kepalas receptas namie pakartoti lengviausias, nes mūsų virtuvės įranga, žinoma, negali konkuruoti su tais, kurie turi labiausiai profesionalių gamintojų Meat Loaf, bet tai tikrai geriau nei tas, kuris paveldėjo mėsininkas galą XVIII amžiuje!

Ką sudaro Bavarijos mėsa? Iš kiaulienos ir jautienos. Jautiena turėtų būti ne daugiau kaip kiauliena. Kiauliena turi būti riebi. Kad būtumėte tikri, kad yra pakankamai riebalų, galite vartoti gryną taukus, bet ne daugiau kaip 20% viso mėsos kiekio. Netgi Bavarijos mėsos duonoje turi būti susmulkintas ledas (būtina technologinė sudedamoji dalis).

Reikalingi prieskoniai – druska ir mairūnas. Priimtinas – raudonėlis, muskato spalva, sausas imbieras, pipirai. Nepriimtini – svogūnai, česnakai, čili, karis.

Norėdami tepimo formą, tinka riebalų, kurie, kai užšalęs tampa kietas ir tinkamas aukštoms temperatūroms. Ie. visi gyvūniniai riebalai yra tinkami, o dauguma daržovių (išskyrus kokoso aliejų) – netinka.

Tai viskas. Daugiau Bavarijos mėsos kepoje nieko neturėtų būti. Nėra duonos, krakmolo, miltų, kiaušinių ir kitų rišamųjų medžiagų. Nei viduje, nei purškimo formų. Jie neturėtų būti jokio vokiško mėsos duonos, nes visa mėsos mėsa – tai gryna dešra, kuri neturi jokio ryšio su duona. Jie tiesiog kepti duonos formose.

Bavarijos mėsos duonos ingredientai

Pirmasis veiksmas yra suskaidyti visą mėsą (ir šoną, jei naudojamas) į mažus gabalėlius, kurie yra tinkami minkštuviniui. Jei yra venų – mes valomi iš venų.

Supjaustykite mėsą

Sumaišykite mėsą su prieskoniais ir įdėkite į šaldiklį 30-60 minučių. Proceso metu maišykite, kad mėsa būtų vienodai glazūruota.

Pabarstykite mėsą su prieskoniais

Iš metalo įpilama metalo formos su gyvuliniais riebalais ir įdėti į šaldiklį.

Tepkite formą riebalais

Nors mėsa užšaldoma, ledo sulaužome mažiau, kad nesulaužytų mėsmalės. Susmulkintas, jo 1 kg mėsos turi būti nuo 100 iki 300 gramų. Iš karto po gniuždymo grąžinkite ledo atgal į šaldiklį.

Rassdrobit ledas

Mėginome mėsą per mėsmakerį su mažu purkštuku.

Pasukite mėsą į mėsmalę

Įsikiša Scrolls malta ledo ir sumalama mėsmale antrame rate, taip pat per tankų antgaliu. Idealiu atveju turėtų būti naudojami dešra katerių. Dėkui jam, kad gamyklos mėsos duona yra tokia elastinga ir gerai, kaip dešra. Mūsų bus daug grubesnės. Bet mūsų yra tas pats kaip pirmasis Bavarijos mėsos duonos du ar keturi šimtmečiai. Na, tai buvo netgi net grubesnė – dar nebuvo mėsmalės.

Įstatykite ledą ant ledo

Krosnelę įšildome iki 170 ° C. Krosnele įdėdami vandens dubenį.

Dvivietis promoloty malta minkyti keletą minučių su maišytuvu su irklas dėl griežtų testas – taip ji suspausta, išsiųsti oro perteklių, kuris lieka po mėsmale. Dar geriau naudoti maisto perdirbimo įmonę su dideliu sraigtu, dar labiau arčiau dešros pjaustyklės.

Mėsos kepsnys

Ištraukame pelėsius su užšaldytais riebalais ir į ją įpilkite į ją daug.

Įdėkite įdėklas į pelėsių

Jei norite, galite pagaminti peilį ant smulkintos mėsos paviršiaus. Dėl Bavarijos mėsos duonos supjaustykite deimantais. Kodėl? Pažvelkite į servetėlę, kuri matoma nuotraukose su gatavu gaminiu. Bavarijos vėliava yra baltas ir mėlynas deimantas. Štai kodėl tokio mėsos duonos rūšis nėra lygi. Pagal kitą gali būti kitas, bet pagal Bavarijos – ar ne, ar deimantus. Tai kaip prekės ženklas.

Supjaustykite įdaru į gabalus

Mes kepame mėsos duoną Bavarijoje, pašildytą iki 170 C temperatūros orkaitės temperatūros, vidutiniškai 90 minučių be oro cirkuliacijos. Po pirmosios kepimo valandos nuplėšiame vandenį iš orkaitės, kuri buvo žemiau.

Bavarijos mėsos kepinio nuotrauka

Susidaręs mėsos duona yra elastinga ir lengvai supjaustoma.

Maisto duonos receptas Bavarijoje

Jis gali būti vartojamas tiek karštai, tiek šaltai.

Mėsos duona Bavarijoje

Добавить комментарий

*

− 1 = 7