Vareniki su kepenimis

Vareniki su kepenimis yra skanus biudžetinis patiekalas, kurį kiekvienas gali virti savo virtuvėje.

Sudedamosios dalys

Užpildymas iš kepenų – 350 g

Kefiras – 1 stiklas

Kiaušinis vištienos – 1 vnt.

Kvietiniai miltai – 2,5 puodeliai

Druska – 3 pinchas

Augalinis aliejus – 2 šaukštai.

Juodieji pipirai – 2 šaukštai

Svogūnai – 1 vnt. (skrudinimui)

  • 259 kCal
  • 40 min.

Virimo procesas

Tie, kurie myli ukrainiečių virtuvę, o ypač – varenikus, turėtumėme išbandyti varenikus su kepenimis! Jie yra tokie skanūs ir sultingi, kad jų negalima pakeisti koldūnai. Indelis yra sukurtas greitai, pagrindinis dalykas yra paruoštas įdaras iš kepenų pyragams. Jis gali būti iš anksto paruoštas ir laikomas šaltyje, arba jis gali būti užšaldytas. Beje, koldūnai taip pat gali būti užšaldyti pusgaminių forma ir pašalinti iš šaldiklio gaminant maistą tais atvejais, kai nėra laisvo laiko sukurti visaverčio pietų ar vakarienės.

Kepenų įdaru vadinama keptu subproduktų mišiniu, bet jūs galite jį sukurti ir tiesiog iš širdies, plaučių, kepenų, bet nerekomenduoju pridėti inkstų – kiek jų ne mirkant, kvapas vis tiek išliks!

Tešloje geriau pridėti skysti pieno produktai: kefyras, fermentuotas pienas, pienas – jie suteikia jai minkštumą ir plastiškumą.

Kepenų su kepenimis ingredientai

Vištienos kiaušinis įsiskverbia į gilią talpyklą, įpilama druskos ir kepama šakute ar šlifuokite maždaug minutę.

Mušti kiaušinius

Įpilkite 1 valgomą šaukštą. augalinis aliejus, kefyras, riebalų kiekis ir mišinys.

Supilkite sviestą ir kefyru

Kviečių miltus perpilkite į konteinerį, paliekant keletą savo sauja, kad tešla būtų ištirpinta, tešla sumaišoma.

Pridėti miltų

Uždenkite jį maišeliu arba maisto pakuotėmis ir palikite 20 minučių vėsioje vietoje.

Mėsa tešlą

Po to tešlą padalykite į vienodą skaičių dalių ir supilkite kiekvieną iš jų. Aš naudoju marmeladą, kad sukurtumėte daugiau gabalų. Pabarstykite miltais ir dangteliais su tešlos suvyniota dalimi. Jei naudojate varenichnitsa vienai varenik – tai taip pat apibarstyti miltais. Į ertmę išpilkite 1 šaukštą. kepenų užpildai ir šiek tiek pagilinti, tuo pat metu bandant neplyšti tešlos.

Užpildykite tešlą

Užlenkite dar vieną tešlos dalį ir padėkite ją su marmeladu. Pabarstykite miltais ir kruopščiai eikite aplink sąnarius su riedėjimo kaiščiu, kad ruošiniai būtų atskirti vienas nuo kito. Tada apverskite kulinarinį prietaisą ir supjaustykite ruošinius.

Užpildykite tešlą

Pabarstykite dozę miltais ir supilkite pusgaminius, 10-15 minučių padėkite į šaldiklį. Esant norui, jūs galite palikti ruošinius į šaldiklį 1 valandai, tada perkelti juos į maišelį ir vėl jas laikyti šaldytuve.

Išsaugoti koldūnus

Virinama vandeniu į rezervuarą, įdėti šaldytą maistą ir virinama apie 5-7 minutes nuo vandens virimo taško.

Virkite Vareniki

Tuo metu švepti svogūną ir supjaustyti vidutinio dydžio kubeliais. Kepkite 1 minutę likusioje augalinio aliejaus keptuvėje. Paimkite virtus koldūnus ir virkite apie 2 minutes.

Vareniki su kepenimis

Padažykite varenikus su kepenimis ant patiekalo, patiekite su grietine, storu jogurtu ar majonezu – orientuokite į savo skonį.

Vareniki kepenų receptas

Malonu tau!

Nuotrauka Vareniki su kepenimis

Добавить комментарий

*

80 + = 90