Vareniki su skrebučiais ir bekonu

Skanūs koldūnai su raugstomis kopūstomis ir kiaulėmis yra tinkamas žiemos racionui patiekalas.

Sudedamosios dalys

Miltai – apie 300 g

Pienas – 150 ml

Kiaušinis – 1 vnt.

Augalinis aliejus – 50 ml

Sūdranražolės – 250 g

Salo – 100 g

Svogūnai – 1 vnt.

Morkos – 1 vnt.

Pomidorų padažas – 1-2 šaukštai.

Druska, pipirai, žalumynai – pagal skonį

  • 238 kCal
  • 1 valanda

Virimo procesas

Dėl vareniki tinka, kaip įsigijo ir virti namuose, rauginti kopūstai. Jei jis jau yra tarkuotų morkų, tada išskirkite jį iš šio sąrašo. Bet saldumas, ryškios morkos ir pomidorų padažo ar padažo spalvos žymiai pagerina skonį ir apelsinų spalvą.

Tešla, sumaišyta su pienu, liesomis alyvomis ir kiaušiniais, nesukelia sunkumų dirbant. Greitai įgyja reikiamą plastiškumą, lengvai ištempia, neplėšta ir sujungia įvairias užpildas, įskaitant saldus.

Jei pageidaujama, riebalų kiekis gali būti padidintas. Svarbiausia pasirinkti šviežią, per sūrus iš anksto skalauti, atskirti kietą odą, iškirpti pagrindinę dalį į kubelius, šildyti iki krizės ir aromato.

Taigi, paimkime reikalingus produktus, skirtus varenikių su raugatomis kopūstomis ir bekonais paruošimui.

Koldūnų su skrebučiais ir bekonais ingredientai

Keptuve kepkite svogūnus, morkas, nuvilkime riebalų kubelius.

Kepti šonine, svogūnais ir morkomis

Pridedame rauginti kopūstai, pomidorų padažas, sumaišykite ir po dangteliu, troškinkite 10-15 minučių. Jei drėgmės nepakanka, supilkite apie 50-70 ml vandens. Užpildymas atšaldomas.

Pridėti kopūstus ir padažą

Tuo pačiu metu minkykite tešlą varenikiams. Solyim miltus, įpilkite 2-3 šaukštus. liesos aliejaus, pieno, vairuoti kiaušinį. Minkštas pamušalas perkeliame į staliuką ir atsargiai suminkiame iki plastiškumo, padengiame servetėlėmis ir paliekame 10-15 minučių.

Prijunkite komponentus prie bandymo

Prieš susiuvant varenikius su raugstomis kopūstomis ir kiaulėmis, užpildas turi būti atvėsintas, kitaip tešla bus plyšta.

Paruošta tešla ir įdaras

Mes atsikratome arba nukirpta ant tešlos gabalėlio, išvyniame apvalius sluoksnius, iš viršaus mes platiname kopūstų kalną.

Užpildykite tešlą

Mes pritvirtiname priešingus miltų pagrindo kraštus – mes formuojame pusmėnulio veidą. Šios formos pusfabrikatis produktas gali būti užšaldytas, po sukietėjimo jis gali būti perkeltas į patogius konteinerius ir pakuotes.

Išsaugoti koldūnus

Virinukai vareniki su skrudintos kopūstų ir bekonu įprastiniu būdu: po sūdyto verdančio vandens, po paviršiaus dengimo, po 3 minučių mes išmesti žarną. Patiekite karštą, apibarstytą su pipirais, keptų svogūnų mišinį su traškiu šonine ir žaliaisiais. Malonu apeiti!

Vareniki su raugatomis kopūstomis ir bekonais receptas

Добавить комментарий

*

4 + 5 =